Przejdź do treści

Szablony stron internetowych

  • przez
profesjonalne szablony stron internetowych


Jaki szablon wybrać dla swojej strony? {aktualizacja 12.12.2017}

Osobiście polecam wybierać tylko nowości, gdyż nie warto inwestować w przestarzałe technologie (podobnie jak w stary komputer; strona także po kilku latach jest zabytkiem). Kupując stronę opisaną jako nową i nowoczesną – sprawdźmy jak nowe wersje oprogramowania wspiera. Przykładowo wybierając szablon {motyw / theme} pod WordPressa, zawsze patrzymy czy obsługuje najnowszą wersję – na dzień dzisiejszy (t.j. 2017-12-12) jest to wersja 4.9.1

Czasami nie warto skusić się na promocję i kupić szablon kilkadziesiąt % taniej, jednak taki, który nie obsługuje naszego najnowszego upatrzonego / wymarzonego CMSa – wtedy bardzo szybko może okazać się, że mamy niby nową stronę jednak już wymagającą sporej ilości poprawek, które nadadzą jej aktualnych, właściwych funkcjonalności.

Profesjonalne szablony stron internetowych – do kupienia i pobrania.

Najtańsze legalne szablony w sieci. W cenie licencje do szerokiego wykorzystania – także zawartych w szablonach wszystkich materiałów demo – zdjęcia, wideo, logotypy, itp.

Możliwość nabycia sług dodatkowych – hosting, komercyjne wtyczki {pluginy}, widgety, usługi wdrożeń i instalacji, audyty SEO, dodatkowe wsparcie)

W ofercie: Motywy {Themes} WordPress, WooCommerce, Szablony {Templates / Themes} Joomla, PrestaShop, Megento, Moto CMS, OS Commerce i wiele innych

Największy wybór w sieci, wybierz kategorię, obejrzyj propozycje, sprawdź wymagania instalacyjne, zobacz demo, kup, zainstaluj, dodaj własne treści (teksty, zdjęcia, filmy), zachwyć odwiedzających swoją nową stroną.

Możesz też zlecić wykonanie strony internetowej w oparciu o wybrany szablon specjaliście – koszt takiego wdrożenia zaczyna się od około 3 krotności sumy zakupu szablonu (bez ingerencji w strukturę szablonu) – mogę wskazać sprawdzonych wykonawców (oraz ich wdrożenia) – zapraszam do kontaktu.
Osobiście także zajmuję się wdrożeniami, lokalizacjami, optymalizacjami SEO – w miarę wolnego czasu – proszę pytać.

Do wszystkich zakupionych szablonów i/lub wykonanych stron oferuję reklamy Google AdWords na preferencyjnych warunkach – 30% taniej od warunków standardowych przez 12 miesięcy.

Zakupione szablony WordPress instaluję za darmo na wybranych hostingach (strona będzie identyczna, jak na Live Demo – dotyczy pojedynczej strony, czasami demo prezentuje ten sam szablon w wielu wersjach tematycznych)

Tekst: Tomasz Korona
07.2013
error: