Przejdź do treści

Realizacje

strony / sklepy internetowe

Wszystkie prezentowane poniżej strony przykładowe są zaawansowanymi CMS-ami pozwalającymi na dodawanie treści tekstowych, dodawanie podstron i produktów, możliwa jest także zmiana menu i grafik. Wszystkie zmiany dokonywane mogą być bez ingerencji w kod strony z poziomu panelu administracyjnego.

 

audyt / optymalizacja

Statystyki strony internetowej przed wykonaniem audytu oraz po audycie i po wprowadzonych poprawkach (obrazek 1) – o czym było wspomniane tutaj oraz stan obecny (obrazek 2), po prawie roku czasu, jak widać – pozytywne zmiany – jakie wtedy zaistniały dały trwały efekt i dzisiaj wygląda to mocno stabilnie, mimo braku innych szczególnych działań od tamtego czasu – jest to dobry przykład na długofalowy pozytywny wpływ działań optymalizacajnych.


obrazek 1


obrazek 2

pozycjonowanie

Poniżej widoczne efekty długofalowego pozycjonowania – obecnie top 1 na kilkanaście fraz i top 10 na kilkadziesiąt – stan obecny widoczny na następnym obrazku.


widoczne w statystykach efekty pozycjonowania – średnia pozycja miesięczna – przykładowa firma lokalna


obecne pozycje słów kluczowych – top 1 – przykładowa firma lokalna – wszystkie istotne frazy znajdują się w top 3

 

usuwanie złośliwego kodu ze stron internetowych

Poniżej widoczne zrzuty ekranu z virustotal – przed usunięciem złośliwego kodu i po usunięciu złośliwego kodu oraz po usunięciu strony z blacklist

Tekst: Tomasz Korona
zaktualizowano: 07.07.2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error: